Özel Eğitim Koçu Eşliğinde Canlı Ders Paketleri İlerlet.Com’da

Başarmak için ilerletmek isteyenler, İlerlet.com, başta YKS ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler olmak üzere, 5. sınıftan 12. sınıfa kadar öğrencilere yönelik online canlı dersler ve bire bir rehberlik takibi sunan bir dijital eğitim platformudur.

İlerlet.Com Üyelik Paketlerindeki Hizmletler-Avantajlar

Canlı Dersler: Alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından her ders için canlı dersler verilmektedir. Dersler, belli bir program dahilinde eğitim öğretim döneminde interaktif bir şekilde işlenmekte ve öğrencilerin soruları anında cevaplanmaktadır.Ayrıca canlı derslerin kayıtlarına yıl boyu ulaşılabilmektedir.
Bire Bir Rehberlik: Her öğrenciye bire bir rehber öğretmen atanır. Rehber öğretmen, öğrencinin akademik takibini yapar, çalışma programı hazırlar ve motivasyon sağlar.
Kişiye Özel Eğitim Koçu: Kişiye özel eğitim koçu ile haftalık düzenli rehberlik görüşmesi sayesinde öğrencinin sınavlarının rehber öğretmeni tarafından detaylı analizi ve takibi yapılmaktadır.
Çözümlü Soru Havuzu: Her ders için çözümlü soru havuzuna erişim sağlanır. Öğrenciler, bu havuzdaki soruları çözebilir ve çözümleri inceleyerek eksiklerini kapatabilir.
Basılı Yayın:Üyelik paketine göre en az 13 yayının basılı materyalı adrese teslim edilmektedir.
Dijital Soru Havuzu:Onlarca yayınevinin dijital soru havuzuna erişim imkanı.
Online Deneme Sınavları: Tüm kademeler için online deneme sınavları yapılmaktadır.
Sınavlara Hazırlık: AYT, YKS, LGS gibi sınavlara hazırlık kursları verilmektedir.

ilerlet.com’da dersler nasıl işlenir ve üyelere sunulan pakette neler var?

Her biri alanında uzman öğretmenler tarafından yapılan canlı dersler, yapay zeka destekli videolar, animasyonlar, simülasyonlar ile öğrencilerin öğrenme performanslarını artırabilmek hedeflenir.

Tecrübeli rehberlik biriminin her öğrenciye özgü hazırladığı dijital destekli, hedefe yönelik bireysel çalışma planları ve gelişim karneleri ile öğrencilerin motivasyonları canlı tutularak hedeflerine ulaşmaları sağlanır.

Basılı ve dijital yayınlar ile

*720.000+ soru ve video çözümleri (tamamı MEB eşleşmeli)

*7500’den fazla konu anlatım videosu

*300 saate varan soru çözüm videoları

*Animasyon ve simülasyonlar

*Kazanım bazlı benzer sorular

*Hedefe yönelik/seviyeye yönelik özel testler

*Hazır dijital konu tarama testleri

*Sistem üzerinden ödev kontrolü ve geri bildirim sistemi

*Kişiselleştirilmiş testler ve denemeler

*Türkiye geneli online deneme sınavları

*Kurumsal denemeler

*Haftalık denemeler

*Dijital koçluk sisteminin kullanımı sağlanır.

İlerlet.com’a Üyelik

İlerlet.com’a üye olmak için web sitesi üzerinden üyelik satın almanız gerekmektedir. Farklı üyelik seçenekleri mevcuttur ve ücretsiz deneme imkanı da sunulmaktadır.

İlerlet.com Kullanıcı Yorumları:

İlerlet.com, kullanıcılar tarafından genel olarak olumlu yorumlar almaktadır. Platformun en çok beğenilen yönleri arasında kaliteli eğitim, bire bir rehberlik ve uygun fiyat yer almaktadır.

İletişim: İlerlet.com da şu telefonlardan destek alabildiğiniz gibi site ana sayfasından whatsapp desteği de alabilirsiniz:+908508887666,+905391993099, +903127100505 İlerlet.com İletişim Dilerseniz telefon numarasınızı bıraktığınızda en kısa sürede yetkili kişi size dönüş yapacaktır.

Sonuç: İlerlet.com, online eğitim almak isteyen öğrenciler için farklı imkanlar sunan bir platformdur. Platformda canlı dersler, bire bir rehberlik, çözümlü soru havuzu gibi birçok hizmet yer almaktadır.

Yorum yapın