Menu

 

EYLÜL 2014 Mesleki Çalışmalar Müzakere Metinleri

MEB, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ders ders mesleki çalışmalar müzakere metinlerini yayınladı.

Oldukça güzel bir çalışma.

Bu müzakere metinlerinin, sadece Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'ne bağlı öğretmenlerin değil, tüm öğretmenlere yararlı olacağını düşünerek www.pekiyi.com'da da paylaşıyoruz..

Müzakere metinlerinin ne olduğu konusunda bilgi vermesi için,Kimya Dersi Müzakere Konuları'nın giriş kısmını paylaşalım.Diğer dersleri indirip ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

 

Kimya Dersi Müzakere Konuları Giriş bölümü:

"Bu dosyadaki maddeler, 2014 Haziran döneminde yapılan mesleki çalışmalardan seçilmiştir.Bilindiği gibi Haziran döneminde; İHL Meslek Dersleri, DKAB ve Kültür Dersleri öğretmenlerimizin katılımıyla komisyonlar oluşturuldu. Bu komisyonlar, belirlenen ana başlıklar çerçevesinde ilgili dersleri müzakere ettiler ve dile gelen görüşler raportörler tarafından yazıya geçirildi. İllerde birleştirilerek gönderilen bu dosyalardan seçilen bazı önemli maddeler “Eylül-2014 Mesleki Çalışmalarda” öğretmenlerimizin görüş alışverişine ve müzâkerelerde bulunmasına esas olması için buraya alınmıştır. Bu metin, yayınlanmış bir eser, akademik bir çalışma veya Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan bir rapor değildir. Ortaöğretim kurumları yönetmeliğinde belirtilen mesleki çalışmalar çerçevesinde, alan öğretmenlerinin görüşlerinden oluşan ve birbirinden farklı teklifleri de içeren bir metindir. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz."  

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü -MEB


DERS DERS MÜZAKERE METİNLERİ 

MATEMATİK 

BEDEN EĞİTİMİ

COĞRAFYA

FİZİK

GÖRSEL SANATLAR

İNKILAP TARİHİ

KİMYA

KUR´AN-I KERİM

MÜZİK

SAĞLIK BİLGİSİ

TARİH

TEFSİR

DİL VE ANLATIM 

HZ. MUHAMMED (SAV)´İN HAYATI

 

 

Son DüzenlenmeÇarşamba, 03 Eylül 2014 12:33
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar