Menu

 

2014 TEOG'a tepki twitter'da #HayaldiTEOGoldu

2014 TEOG yerleştirmelere tepki Twitter'da TT de bu akşam zirvede...#HayaldiTEOGoldu ile atılan ilginç twitlerden bir kesit:

Twitistan #MFG ‏@bayan_TD  : Nabi Avcı da RTE yi örnek alarak "EĞİTİM MEĞİTİM HEPSİNİN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ" mı dedi acaba :) 
Dindar Akgül ‏@Dindarakgl : Dinlerarası diyalog faaliyetlerine Meb'den anlamlı katkı  Hahamın torunu camiye imam olabilecek
Sosyal Anadolu ‏@SosyalAnadolu : #HayaldiTEOGoldu pes doğrusu insanları İHL den ve dinden soğutacaklar
İbrahim VARLI ‏@ibrahim_varli : TEOG'dan olumlu geri bildirimler alan yetkililer, gelecek ay aynı sistemle paralel öğretmenleri de dağıtacakmıış.
Yonca ‏@yoncakayasahin : TEOG rezilliklerinden de anlaşılacağı üzere cemaatin çekildiği her alanda hükümet saçmalamaya devam ediyor...
satye84 ‏@Satveye84 : Özellikle eğitimde yapılan affedilemz hatalarN bedelini ilerleyn yıllarda en ağır şekilde yaşayacağz.EĞİTİMDE ACI GEÇ ÇIKAR
Asım Akın Işık ‏@AsimAkn : İmam Hatipli Olmak Ne kadar Saygınlık idi. Yeni Türkiye Yalanlarıyla O da Bir Hayalden ibaret! 
Ercan Ceylan ‏@ercanorhan21 : Duble yollar bosuna yapilmadi eyyyy ogrenciler. Bizden once 120 km uzakliktaki okula gidebilir miydiniz?  Yeni Turkiye
santranc.urefa ‏@santrancurefa : Flaş flaş flaş nabi avcı nın çocuğu TEOG Sonrası Habur sınır kapısı imam hatip lisesine yerlesti:-)
zeki yöney ‏@zekiyney : #HayaldiTEOGoldu EKONOMİ CAN ÇEKİŞİYOR,GENÇLER UYUŞTURUCU KURBANI.AHLAKİ YOZLAŞMA ÇOĞALIYOR.ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ MEB MAHVEDİYOR.
mehmet kaya ‏@kayamehmet02 : 900.000 kişinin 0 çektiği MEB; 1 yılda 45 dünya madalyası alan kolejleri kapatmaya çalışıyor... İşleri "sıfırlamak"

 

Son DüzenlenmeCumartesi, 30 Ağustos 2014 20:46
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar