Menu

 

“Ölen müdüre 100 tam puan“ haberi gerçeği yansıtmamaktadır.

Karabük Mem “Ölen müdüre 100 tam puan“ haberi gerçeği yansıtmamaktadır.

24 Ağustos 2014 tarihinde bazı basın-yayın organlarında  Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ilgili olarak "Ölen müdüre 100 tam puan" manşetiyle yayınlanan haber gerçeği yansıtmamaktadır.

4 yılını dolduran okul müdürlerinin değerlendirme sürecinde, İlimiz Merkez 75. Yıl Karabük Anadolu Lisesi Müdürü Murat Adnan ÜREN vefat etmiştir. 

Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmede adı geçen okul müdürümüzün puanlama dışında bırakılması belirtilmiş ve bu nedenle ilimiz değerlendiricileri tarafından değerlendirme yapılmamıştır. Bu durum aşağıdaki değerlendirme ekran görüntüsünde de görülmektedir. Ancak sonuçlar sistemde yayınlandığında yönetici değerlendirme sistemi tarafından vefat eden Okul Müdürümüz Murat Adnan ÜREN´e sistem tarafından 100 tam puan verildiği görülmüştür. 

Okul Müdürlerinin tercih sıralamasında yararlanmaları için sonuçlar Müdürlüğümüz web adresinde ilgili personel tarafından yayınlanırken listeden silinmesi sehven unutulmuştur. Durum aynı gün liste yayınlandıktan kısa bir süre sonra fark edilerek adı geçen Müdürümüzün ismi listeden çıkarılmıştır.  

Sonuç olarak ilgili müdürümüz ilimiz değerlendiricileri tarafından kesinlikle puanlanmamış olup, basın-yayın organlarında çıkan haber kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.  Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Karabük Okul Müdürleri Değerlendirme Sonuç Listesi

Son DüzenlenmePazar, 24 Ağustos 2014 15:23
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar