Menu

 

14 Şubat BİLSEM sınav görevli başvuruları

14 Şubat BİLSEM sınav görevli başvuruları

14 Şubat BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavı) sınav görevli başvuruları 5 Şubat 2016 gününe kadar devam edecek.

14 Şubat 2016 tarihinde yapılacak olan BİLSEM Sınavı görevli başvuruları açılmış olup 5 Şubat 2016 günü saat 23:59:00 a kadar devam edecek.(7 şubat'a kadar uzatıldı)

Sınavda görev almak isteyen idareci ve öğretmenler;

Mebbis Sınav İşlemleri Modülü
Sınav Görev İstekleri

menülerini takip ederek başvuru yapabilirler.

 

 

MEBBİS'e giriş için TIKLAYINIZ 

Son İstek/İlk Yerleştirme Başlangıç: 07/02/2016 23:59:00
İlk Yerleştirme Son Onay/İkinci Yerleştirme Başlangıç: 09/02/2016 23:59:00
İkinci Yerleştirme Son Onay: 10/02/2016 23:59:00
Oturum Puanı**:161

** Puan hesaplaması sınavda salon görevlisinin aldığı ücretin sınavın maksimum süresine bölümünün 100 ile çarpılması şeklindedir. ==> (Ucret/Süre)*100

Görevli Öğretmenler;

1) Görevler MEBBİS Sınav Modülü tarafından Sınav Puanı en azdan en fazla olana doğru sırayla verilmektedir. Görev İptali ya da değişikliği yapılmamaktadır.

2) Sınav Saat 10:00'da başlayacak olup, en geç 1 saat önce görevlendirildikleri okulda hazır bulunacaklardır.

3) Sınav Ücreti Bakanlığımız tarafından; MEBBİS e-personel Modülünde kayıtlı IBAN Numaranıza aktarılacaktır. Hesabınıza ücretinizin yatmaması Kurumunuzun ve sizin sorumluluğunuzdadır. IBAN Hesap Numaranızın doğruluğunu Kişisel sayfanıza girip teyit ettiriniz.

4) Sınav salonlarına cep telefonu, çağrı cihazı vb. her türlü iletişim özelliği bulunan cihazla girmeniz yasaktır. Yasaklanan cihazlarla sınav salonlarına girmekte ısrar eden öğretmenlere görev verilmeyecektir.

Sınav yapılan Okulların Dikkatine:

A) Sınavlar yapıldıktan 1 hafta sonra arşive kaldırılacağından dolayı "Sınav Binası Görevli Bilgi Girişi" ekranı üzerinden verisi işlenmemiş okullarda bulunan görevliler sistemde gelmedi olarak görünecek ve 1 YIL CEZALI duruma düşeceklerdir. Öğretmenlerin ceza almasında Sorumluluk Sınav Yapılan Okul Müdüründe olacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir.

B) Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin ekranında bulunan "Bina Görev Girişleri İzleme" Menüsü bu durumdaki okulların tespiti ve takibinin yapılması amacıyla hazırlanmış olup eksik verilerin girdirilmesi hususunda hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.

 

Ogretmenler.Com

Bu yazının tüm hakları Ogretmenler.com'a aittir. "www.pekiyi.com" biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntıların hoş olmayacağını hele de eğitim sitelerine hiç yakışmayacağını belirtelim.

Son DüzenlenmePazartesi, 08 Şubat 2016 19:58
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar