Menu

 

MEB, Özür Grubu'nda 41'den atanamayanlar için tercih alacak

MEB, Özür Grubu'nda 41'den atanamayanlar için tercih alacak

Öğretmenlerin 2015 Yılı Yaz Tatili Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Ek Duyurusu

Bilindiği gibi "Öğretmenlerin 2015 Yılı Yaz Tatili, Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri ve Engellilik Durumu ile Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme" işlemleri 28.08.2015 günü sonuçlandırılmıştır.

Ancak, "tercih dışında atanmak istiyorum/istemiyorum" seçeneğini işaretlemeyen veya "istemiyorum" seçeneğini işaretleyip ataması bu nedenle gerçekleştirilemeyen öğretmenler, 01.09.2015 günü saat 24.00'a kadar MEBBİS üzerinden elektronik ortamda ilçe emrine atanmak "istiyorum/istemiyorum" seçeneklerinden birini işaretleyerek tercihte bulunacaklardır.

Bunlardan "istiyorum" seçeneğini işaretleyenlerin atamaları, birinci aşama (11-17 Ağustos 2015) başvurusunda tercih ettikleri ilçe emrine yapılacaktır.

Önemle duyurulur.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

Başvuru yapacak olan öğretmenler, https://mebbis.meb.gov.tr/ adresinden, TC Kimlik, şifre ve güvenlik kodunu girerek sisteme giriş yapacak. 
Sonrasında ise sol menüde yer alan "Başvuru İşlemleri" sayfasında açılacak "Özür başvuruları" butonunda yer alacak okulları tercih edecekler...

 

Ogretmenler.Com

Son DüzenlenmePazartesi, 31 Ağustos 2015 17:03
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar